Seznamte se s 10 důvody, proč si vybrat právě nás !

 

 

ŠIJÍ PRO VÁS NEJLEPŠÍ KREJČÍ

Zaměstnáváme tým nejlepších krejčích, kteří se již řadu let specializují v této profesi.

V dnešní době je čím dál těžší nalézt ve svém městě dobré krejčí. Tím spíš, když ti nejlepší pracují u nás! V průběhu let jsme vyvinuli tým nejlepších krejčí, kteří se vášnivě věnují povolání, které zvládají vykonávat nejlépe.

 

 

KONCEPT, KTERÝ SE VYPLATÍ

Kdysi bylo braní míry přes internet pouze zvláštností, nyní je to standardem.

Každý den tisíce zákazníků po celém světě spokojeně nosí dokonale střižená saka a obleky objednané prostřednictvím internetu. Navíc ušité ideálně na jejich míry. V Polsku je naše společnost lídrem v této oblasti.

 

 

EXKLUZIVNÍ SLUŽBA ZA ROZUMNOU CENU

Díky naší službě si nyní každý může dovolit šité sako nebo oblek.

Využívání výhod internetu v kombinaci s klasickým krejčířským řemeslem nám umožnilo vytvořit jedinečnou nabídku. Nyní se zdá zbytečné si koupit v obchodě standardizované a nepohodlné oblečení.

 

 

INSPIRACE ZE SVĚTA MÓDY

Vyberte si mezi klasickými a moderními střihy odpovídajícími nejnovějším světovým trendům.

Vždy držíme svou ruku na tepu módního světa. Pečlivě sledujeme nejnovější módní kolekce pánské módy. Díky tomu si můžete oblékat obleky a saka šité podle aktuálních trendů.

 

 

NAŠE PODPORA V KAŽDÉM KROKU

Poskytujeme Vám plnou podporu a radu v každé fázi naší spolupráce.

Víme, že pro pocit plného komfortu během procesu objednávání svého oděvu, potřebujete naši pomoc. Jsme Vám k dispozici, poradíme Vám a zodpovíme všechny Vaše otázky. Pracujete s lidmi, kteří dobře rozumí Vašim potřebám.

 

 

SÁM SI VYTVOŘTE VLASTNÍ STYL

Vyberte si mezi klasickými a moderními střihy odpovídajícími nejnovějším světovým trendům.

Můžete si sám vytvořit Váš vysněný model obleku. Může to být kombinace několika našich návrhů nebo vaše vlastní autorské řešení. Můžete nám navrhnout materiály a úpravu. Máme rádi tvůrčí lidi, my jsme stejní.

 

 

10 LET ZKUŠENOSTÍ. TISÍCE ZÁKAZNÍKŮ

Jsme první a nejzkušenější krejčovská firma na polském internetu.

Naši zákazníci oceňují naší spolehlivost, dodržování termínů a profesionální služby. Naše nejvyšší standardy práce jsou výsledkem mnohaletých zkušeností při shromažďování a naslouchání potřeb tisíců našich zákazníků. Tato věda přinesla skvělé výsledky.

 

 

RUCHLOST A POHODLÍ

Díky SUITSQUARE si můžete objednat službu šití na míru přímo teď - bez opuštění domova.

Naši zákazníci si cení svého času a pohodlí. Proto jsou všechny fáze naší spolupráce online, pomocí pohodlného a intuitivního panelu nastavení objednávek. Je to stejně snadné jako objednání knihy v internetovém knihkupectví.

 

 

ZÁRUKA SPOKOJENOSTI

Ručíme za náš servis. Garantujeme, že budete s našimi službami spokojeni.

Díky jasným a jednoduchým pokynům na našich stránkách není pobírání míry problém. Je těžké udělat chybu. Nicméně, pokud náš oblek nebo sako nesedí – opravíme je k Vaši spokojenosti.

 

 

KONCEPCE, ZA KTEROU STOJÍ LIDÉ

Pracujeme přes internet, ale víme, jak důležitý je dobrý kontakt s druhou osobou.

Pro respektování Vašeho času a péčí o Vaše pohodlí používáme internet. Ale především, naše společnost jsou lidé - perfektní krejčí, kteří se vyznají ve svém řemesle. Jsou také poradci, na které se kdykoliv můžete obrátit s jakoukoli otázkou nebo pochybností. Jsme tady, abychom Vám pomohli.
nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl