O firmě

 

 

Exkluzivní krejčovská služba u Vás doma !

Ačkoliv slavná Marilyn Monroe tvrdila, že „všichni muži jsou stejní, jen mají různé tváře, aby se je lépe rozeznalo,“ my, alespoň v této věci, s ní nemůžeme souhlasit. Jsme zkušená, moderně řízená krejčovská společnost, která šije po mnoho let módní saka, obleky a kalhoty – vytvořene individuálně na míru pro našeho zákazníka. Pro nás je každý člověk jiný a práce našich krejčích vždy zdůrazňuje jeho jedinečnost. Sorry Marilyn ...

   V anglosaských zemích je nemyslitelné, aby respektovanému muži v šatně chybělo speciálně pro něj střižené a šité sako, oblek či frak. V angličtině dokonce i slovo "tailor" svůj význam sdílelo se slovesem "to tailor" – přizpůsobit se. To je nejlepší důkaz toho, jakými kritérii byste se měli řídit při hledání elegantního oblečení pro sebe.

    Samozřejmě, že časy se mění, takže i krejčovství jde s dobou. Nejlepším příkladem je naše společnost. mmsuits.cz je koncept, který díky používání internetu umožňuje našim nejlepším krejčím zaměřit se na to, co dělají nejlépe - šití perfektně přizpůsobených sak a obleků pro naše zákazníky. Navíc za rozumnou cenu, s kterou se nesetkáte nikde jinde v případě tohoto typu, exkluzivních služeb.                                                        Nyní nám nezbývá nic jiného, než Vás pozvat k měření velikostí!

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl