Pánský oblek BRESCIA
Pánský oblek BRESCIA
7 490,00 Kč 4 490,00 Kč
ks
Pánský oblek FERRARA
Pánský oblek FERRARA
7 990,00 Kč 5 390,00 Kč
ks

    Seznamte se s naší bohatou kolekcí střihů, podle které můžeme ušít oblek podle vašich rozměrů. Bez ohledu na to, jestli v životě vždy dáváte přednost módní a univerzální klasice nebo jestli máte rádi extravaganci, směle a odvážně jdete s módními trendy – budete mít z čeho vybírat.

Pánský oblek GRAND

Pánský oblek GRAND
Pánský oblek GRAND

    Jsi odvážný muž a znáš svoji hodnotu, muž, který se umí rozhodnout pro hodně netypickou a dynamickou barvu obleku? Výrazná oranžová barva modelu Grand je perfektním řešením pro každého, kdo touží podtrhnout svůj osobitý styl.

    Tento oblek bude dokonale prověřen v průběhu bláznivých a současně elegantních setkání. Vytvoří skvěle sladěnou kompozici ve spojení s velmi kontrastními barvami, takovými jako jemně bílá, modrá, bledě modrá a různé odstíny hnědé. Neopakovatelný výsledek si zajistíš rovněž, když si vezmeš k obleku tmavé brýle nebo elegantní hodinky.

    Oblek Grand byl zhotoven s přihlédnutím na úzké klopy saka, jednořadé zapínání na dva knoflíky, dvě stylové boční kapsičky a rovněž moderní náprsní kapsičku vlevo.

Dostupnost: dostępny na zamówienie

Odesláno v rámci: od 3 do 10 pracovních dnů

Cena: 4 390,00 Kč 6 490,00 Kč
ks
  • sleva
  • nové
nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl